O firmie DW BETA

Jesteśmy jednym z liderów polskiego rynku techniki diamentowej, z przeszło 15-letnią historią obecności w branży.

Z szacunkiem traktujemy naszych klientów i z pełnym zaangażowaniem realizujemy powierzone zlecenia, bez względu na ich zakres czy finalną cenę. Nasza wiedza, doświadczenie, park maszynowy i odpowiedzialne podejście w biznesie sprawiają, że cieszymy się nieposzlakowaną opinią wśród klientów biznesowych, instytucjonalnych i indywidualnych.

Od wykończenia do techniki diamentowej

Pomysł na założenie firmy powstał w 2007 roku. Mając wieloletnie doświadczenie na rynku ogólnobudowlanym doskonale zdawaliśmy sobie sprawę, że jest to dziedzina, w której panuje niesamowita konkurencja i start w tej branży nie będzie łatwy. Mimo wszystko, jeszcze w tym samym roku, podjęliśmy ryzyko i stworzyliśmy firmę pod nazwą DW BETA.

Zajmowaliśmy się głownie wykończeniem wnętrz oraz budową domów od podstaw. Szybko okazało się, że ciągłe obniżanie cen wykonywanych prac (spowodowane dużą konkurencją na rynku) nie pozwala na utrzymanie odpowiedniej liczby pracowników. Wygenerowane zyski nie mogły być kierowane na rozwój firmy, a wykorzystywane były na przetrwanie.

Po wnikliwej analizie rynku postanowiliśmy całkowicie zmienić specjalizację firmy. Zapadła decyzja o zakupie profesjonalnych urządzeń do obróbki betonu oraz o rozpoczęciu działalności w dziedzinie techniki diamentowej. Postawiliśmy na ciągły rozwój parku maszynowego i doskonalenie swoich umiejętności. Od tamtej pory systematycznie inwestujemy w kolejne urządzenia niezbędne do udoskonalania działalności firmy.

14-letnie doświadczenie pozwoliło nam na wyspecjalizowanie się w wykonywaniu prac z dziedziny techniki diamentowej (takich jak cięcie betonu i wiercenie w betonie). Wykwalifikowany i doświadczony personel oraz najwyższej klasy sprzęt marki HILTI pozawala nam na szybką i precyzyjną realizacje zleceń klientów.

Jak widać główną cechą wyróżniającą firmę DW BETA jest długoletnie doświadczenie i fakt, że przez te lata zajmujemy się jedną konkretną dziedziną, korzystając przy tym z profesjonalnego parku maszynowego obsługiwanego przez doskonale wyszkolony personel.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, jak i zaletami stosowanej przez nas techniki diamentowej. Działamy na terenie całego kraju, jak również poza jego granicami.

Profesjonalny sprzęt.
Doświadczony zespół.
Tacy jesteśmy.

DW BETA w liczbach

Rok założenia

0

Liczba klientów

0 +

Max. ⌀ otworów

0 mm

Min. ⌀ otworów

0 mm

Nasze usługi

To najważniejsze, ale nie wszystkie usługi, które wchodzą w skład naszej oferty.

Cięcie betonu i żelbetu

Zastosowanie nowoczesnej technologii cięcia diamentowego pozwala na precyzyjne przecinanie betonu i żelbetu, gwarantując czyste i gładkie krawędzie cięcia.

Cięcie mostów i wiaduktów

Specjalistyczne cięcie diamentowe umożliwia szybkie i efektywne przecinanie elementów konstrukcyjnych mostów i wiaduktów bez ryzyka uszkodzenia konstrukcji.

Cięcie ścian

Technika cięcia diamentowego jest idealnym rozwiązaniem do tworzenia otworów oraz kształtowania ścian, zapewniając minimalną ingerencję w strukturę budynku.

Wiercenie w betonie

Wiercenie diamentowe w betonie charakteryzuje się wysoką precyzją i pozwala na tworzenie otworów o różnych średnicach bez pęknięć i uszkodzeń materiału.

Wiercenie pod kotwy chemiczne

Dzięki precyzyjnemu wierceniu diamentowemu, tworzymy idealne otwory pod kotwy chemiczne, co zapewnia ich mocne i trwałe osadzenie.

Wklejanie kotew chemicznych

Nasza usługa wklejania kotew chemicznych gwarantuje solidne i bezpieczne mocowanie elementów konstrukcyjnych, wykorzystując zaawansowane metody i materiały.

Porozmawiajmy

Zainteresowaliśmy Cię sobą? Chcesz nawiązać z nami współpracę lub o coś zapytać? Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt ze specjalistą

Dariusz Wierzba
właściciel firmy